• e-Liquid Club
    90mg of e-liquid, exclusive flavors, free shipping and no tax.

    SHOW ME MORE
  • Atomic Crunch
    Exclusive premium cereal flavors for everyday vaping.

    DISCOVER FLAVORS
Fotokopi Makinesi Kiralama

Fotokopi Makinesi Kiralama

Ofis malzemeleri kullanımı maliyetini düşürmek isteyen kişiler fotokopi makinelerinde kiralama yöntemini tercih etmektedir.

Bu ihtiyacı yönelik çalışmalarını sürdüren bir şirketimiz, birçok işletme ve işyerine fotokopi makinesi kiralama hizmeti sunarak yardımcı olmaktadır. Yıllık bazda toplamda aldığınız çıktı ve kopya sayılarını ve kiralamak istediğiniz fotokopi makinesi özelliklerini bize bildirmeniz ihtiyacınız olan ve aradığınız fotokopi makinesi hizmetini en iyi şekilde almanızı sağlayacaktır. Daha sonrasında müşteri temsilcilerimiz size belirtmiş olduğunuz iletişim yöntemi ile ulaşarak bir durum değerlendirmesi yapacaktır. Yapılan değerlendirme sonucu size en uygun olan fotokopi makinesi modeli belirlenerek İhtiyacınız olan çözüme ulaşmanız sağlanacaktır. Değerlendirme sonucu elde edilen verilere göre en ekonomik ücretlendirme paketi sizlere sunulacaktır.

Fotokopi Makinesi Kiralama Şirketi
Şirketimizde yapmış olduğunuz anlaşma kuralları sözleşme boyunca geçerli olacaktır. Herhangi bir şekilde arıza veya başka bir problem yaşandığında bu sorun en kısa sürede giderilecektir. Yapmış olduğumuz anlaşma sırasında fotokopi makinelerinin mülkiyeti firmamıza ait olacaktır. Bu sayede makine satın alma, yedek parça servis bakım onarım ücretleri, stok maliyeti, sarf malzeme maliyeti gibi birçok ücret sizden talep edilmeyecektir. Ödeme planı sözleşmede açık bir şekilde belirtildiği için sürpriz maliyetleri hiçbir zaman rastlanmamaktadır. Şirketimiz tarafından sunulan fiyat seçenekleri, herşey dahil paket fiyatlardır. Kiralık fotokopi makinesi hizmetlerimizden faydalanmak için ve fiyat bilgisi talep etmek için internet sitemizde yer alan iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Published 24.10.2020

Welcome! We proudly hand craft our own exclusive line of e-Liquids you won't find anywhere else!
We're certain you'll love us like the thousands of people that already do!

No tax on all orders

 

Pay NO Taxes

All orders are TAX FREE.

free shipping on all orders 

 

FREE Shipping

All products are shipped FREE.

entire website is SSL secured

 

100% Secure SSL

Entire website is SSL guaranteed.

Contacts

icon_home 732 East Henderson
Angleton, TX 77515

icon_call (713) 714-6826

icon_mail service@eliquidconcierge.com